Xbox Insider Üyeleri Abonelik Planlarını Konsol Üzerinden Değiştirebilecekler

Xbox Insider programının tüm üyeleri bu hafta program üzerinde yeni güncellemeler aldı. Hata düzeltmelerinin yanı sıra yeni güncelleme kullanışlı birkaç yeni özellik içeriyor.

Xbox konsolunu kullanan Alpha, Alpha Skip-Ahead, Beta, Delta ve Omega üyeleri, artık abonelik planlarını direkt olarak konsol üzerinden değiştirebiliyorlar. Konsol üzerinden Ayarlar > Hesap > Abonelikler sayfasından abonelik planınızı doğrudan değiştirebilirsiniz.

Microsoft son birkaç haftadır Insider programı üyeleri için iyileştirici yeni özellikler yayınlıyor. Son yayınlanan güncellemeler arasında Wi-Fi ağı hatırlatma desteği de bulunuyor.

Yeni gelen güncellemelerin tüm Xbox konsol üyelerine ulaşması biraz zaman alabilir. Insider sürümünde yer alan bu özelliklerin ne zaman genel kullanıma sunulacağıyla ilgili net bir tarih yok.

Ayrıca Microsoft’un 9 Haziran’daki Xbox Games Showcase etkinliğini kullanarak bu özelliklerden bir veya daha fazlasının artık tüm Xbox sahipleri için mevcut olduğunu ortaya çıkarması mümkün görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir